Bieg ukończony

"W dobrych zawodach wystąpiłem, bieg ukończyłem (...)" /2 Tm 4,7/ Słowami św. Pawła możemy podsumować IV edycję Karawany Miłosierdzia Bożego.
Ostatniego dnia Pan nas wzruszał Swoją dobrocią i czułością. Rano zadzwoniła do nas pani ze Strzeżenic. Przeczytała na blogu, że byliśmy w jej wsi. Wraz z siostrą bardzo ubolewały, że nie było ich tego dnia w domu. Bardzo zależało im na tym byśmy omodlili Strzeżenice, gdzie jak mówią 90% mieszkańców to Świadkowie Jehowy. Gorąco zapraszały nas do siebie na obiad. Bóg wysłuchał pragnień, jakie były w sercach tych pań. Boże Miłosierdzie zaczęło przedzierać się przez mroki tej ziemi.O 13 udaliśmy się na obiad. Zostaliśmy tak serdecznie przywitani jak dzieci długo wyczekiwane przez swoją mamę. Było to bardzo miłe. Potem obiad, stół zastawiony po brzegi pysznym domowym jedzeniem :)

Po obiedzie kawa, ciasto, odpoczynek, rozmowy i modlitwy. Czuliśmy się tak dobrze jak we własnym domu :)

Na koniec wizyty Pan Jezus mnie zaskoczył. Uwielbiam Jego niespodzianki! Gospodyni domu okazała się być rehabilitantką. Z bloga dowiedziała się, że mam problem z kręgosłupem i zrobiła mi masaż, tak bardzo mi potrzebny! :)

W drodze powrotnej do Koszalina zajechaliśmy do kościoła w Mścicach i zostaliśmy tam na Mszy św. Tym razem Pan Jezus zrobił komuś niespodziankę używając nas. Msza św. była sprawowana w intencji małżeństwa z tygodniowym stażem. Młodzi małżonkowie mieli okazję wysłuchać orędzia Miłosierdzia i zawierzyć życie Matce Bożej.

Przemierzając ciemności dojechaliśmy do Koszalina.

 Zjedliśmy wspólnie ostatnią wieczerzę.
Nie jest łatwo zatrzymać się w podróżowaniu z Jezusem Miłosiernym i zasypiać z myślą, że jutro nie wsiądzie się na rower i nie ruszy w nieznane, ale to nie koniec naszej misji, bo w sercach naszych nieustannie brzmią słowa św. s. Faustyny "Miłosierdzie Pańskie wyśpiewywać na wieki będę przed wszystkim ludem." /Dz. 522/ Niech będzie chwała i uwielbienie umiłowanemu Panu naszemu przez wszystkie wieki wieków. Amen.

Komentarze

 1. Potrzebujesz zatrudnić hakera❓ Następnie skontaktuj się z PYTHONAX✅

  Naprawdę niesamowita okazja do skontaktowania się z PYTHONAX polega na tym, że dokonany przez nas Hack nie może zostać namierzony, ponieważ każde nasze zadanie hakowania jest silnie chronione przez naszą zaporę ogniową. To tak, jakby powiedzieć, że jeśli ktoś spróbuje wyśledzić Hack, doprowadzi go do nas i zablokujemy wszystkie jego działania.

    Jesteśmy prawie niewidoczni dla władz od prawie dekady, a jeśli przejdziesz do Google PYTHONAX, tak naprawdę nie o nas wyjdzie, możesz zobaczyć tylko komentarze zrobione przez nas lub o nas.

    Kolejną niesamowitą rzeczą, z której możesz skorzystać przy zatrudnianiu naszych hakerów, jest to, że otrzymujesz Legit i najlepszą usługę hakowania, ponieważ zapewniamy Ci profesjonalnych hakerów, którzy mają specjalizacje w obszarze hakowania.
     Wykonujemy każdego hacka, używając specjalnych narzędzi hakerskich, które otrzymujemy z ciemnej sieci.

     Niektóre z oferowanych przez nas usług hakerskich to:
  ▪️ Hakowanie i klonowanie telefonów ✅
  ▪️Hakowanie komputera ✅
  ▪️ Hakowanie kont e-mail i mediów społecznościowych✅
  ▪️ Odzyskiwanie usuniętych plików✅
  ▪️ Śledzenie i znajdowanie osób ✅
  ▪️Unikanie oszustów✅
  ▪️ Wykrywanie włamań ✅
  ▪️Stealing / Kopiowanie plików i dokumentów z ograniczonych sieci i serwerów ✅
  ▪️Mnożenie Bitcoinów✅
  ▪️ Odzyskiwanie pieniędzy z opcji binarnej ✅
  ▪️ Odzyskiwanie pieniędzy na rynku Forex✅
  ▪️ Odzyskiwanie pieniędzy opcji IQQ
  I wiele więcej......


  Niezależnie od tego, jakiej usługi hakerskiej potrzebujesz, po prostu prześlij nam e-mail na adres e-mail podany poniżej.
  pythonaxhacks@gmail.com
  pythonaxservices@gmail.com

  PYTHONAX.
  2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz